biuro@zapnet.pl

tel.: 62 597 70 83

aktualności

07-04-2020

#zostańwdomu i korzystaj z szybkiego internetu firmy Zapnet

Atrakcyjne rabaty na usługę internetu światłowodowego o prędkości aż 300 Mb/s przygotowała dla klientów firma Zapnet na czas ogólnopolskiej kwarantanny. Wszystko po to, aby ułatwić trudny czas koniecznej izolacji w domach.

Czas obowiązkowej izolacji i ograniczenia swobody poruszania się, zarządzone w związku z trudną sytuacja epidemiczną, zatrzymały większość z nas w domach. Lock down to duże wyzwanie, z którym musimy się zmierzyć. Obecna sytuacja to jednak nie tylko zakazy i obostrzenia, ale również dużo wolnego czasu, który możemy poświęcić bliskim albo na hobby lub drobne przyjemności: czytanie książek, rozmowy rzez internet, oglądanie seriali na platformie Netflix czy ulubione gry.

Aby ułatwić spędzanie tego trudnego czasu, firma Zapnet przygotowała dla nowych lub obecnych klientów szczególną promocję #zostańwdomu. Promocja ta potrwa do końca czerwca, w tym czasie każdy, kto zdecyduje się na podłączenie internetu światłowodowego o prędkości 300 Mb/s, otrzyma trzymiesięczny rabat w wysokości aż 176,97 zł!, a za usługę zapłaci w tym czasie jedynie 1 złoty miesięcznie. Kolejny atrakcyjny rabat w kwocie 60 złotych obejmuje również instalację usługi światłowodowej – w efekcie abonent za instalacje zapłaci tylko jedną złotówkę!

Osoby zainteresowane promocją #zostańwdomu prosimy o kontakt z BOK pod nr tel. 62 597 70 83, mailowo na biuro@zapnet.pl lub za pomocą asystenta online na naszej stronie www.zapnet.pl.

 

Regulamin Promocji „Zostań w domu”

22-03-2020

W związku z pandemią SARS-CoV-19 tymczasowo ograniczamy dostęp do naszego biura.

Szanowni Państwo,

 

z związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną zdecydowaliśmy o czasowym zamknięciu biura firmy przy ul. Leśnej w Odolanowie do końca marca.

Wszelkie sprawy prosimy załatwiać mailowo lub telefoniczne.

Infolinia Zapnet czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. od  8:00 do 17:00 oraz w soboty od 8:00 do 13:00.

Bardzo prosimy również o korzystanie z adresu mailowego biuro@zapnet.pl.

Kontaktując się z nami telefonicznie lub poprzez e-mail, możecie Państwo:

  • zamówić instalację światłowodu,
  • zamówić pakiet TV,
  • przedłużyć umowę,
  • sprawdzić płatności,
  • zgłosić usterki.

Ograniczony został również ruch serwisantów, którzy są do Państwa dyspozycji jedynie w bardzo ważnych sprawach – po wcześniejszym umówieniu terminu i potwierdzeniu, ze wszyscy domownicy są zdrowi.

Przepraszamy za niedogodności i prosimy o wyrozumiałość.

18-12-2019

Zapnet uruchomił atrakcyjna promocję internet + cyfrowa telewizja

Abonenci firmy z Odolanowa, którzy korzystają ze światłowodowych usług dostępu do internetu, mogą skorzystać z atrakcyjnej cenowo promocji obejmującej superszybki internet oraz pakiety cyfrowej telewizji.

 

 

Promocja trwa od początku grudnia br. I potrwa do końca lutego 2020 roku. W tym czasie każdy abonent internetu ze światłowodu Zapnetu, który zdecyduje się na tę specjalną ofertę, zyska nie tylko dostęp do niezawodnego internetu FTTH, ale również będzie mógł oglądać telewizję w cyfrowej jakości. Już w najmniejszym pakiecie promocyjnym TV Mikro będzie to 76 kanałów cyfrowych w tym aż 39 w jakości high definition, a w najobszerniejszej ofercie Wielotematyczny Super HD abonenci otrzymają pakiet składający się z 206 kanałów, w tym 110 w jakości HD.

 

Dla klientów mieszkających w budynkach wielorodzinnych do internetu FTTH o prędkości 150,  300 oraz 600 Mbps oraz dla abonentów z domów jednorodzinnych korzystających z łącza FTTH 600 Mbps Zapnet proponuje w promocji cztery pakiety telewizji cyfrowej:

 

  • Mikro (76 kanałów, w tym 39 w jakości HD)
  • Mini (137 kanałów, w tym 66 w jakości HD)
  • Wielotematyczny HD (192 kanały, w tym 72 w jakości HD)
  • Wielotematyczny Super HD (206 kanałów, w tym 110 w jakości HD)

 

Oferty dla klientów z domów wielorodzinnych w obrębie sieci światłowodowej Zapnet zaczynają się już od 69,98 zł, a z domów jednorodzinnych – od 99,98 zł.

 

Dodatkowo dla wszystkich kinomaniaków, którzy zdecydują się na ofertę z pakietem telewizyjnym Wielotematyczny HD oraz Wielotematyczny Super HD, przygotowaliśmy bonus – pakiet FilmBox 24 miesiące za darmo! To jeszcze nie wszystko, ponieważ wszyscy, którzy skorzystają z niniejszej promocji, otrzymają program antywirusowy G-Data – przez trzy miesiące bez opłat. Oprogramowanie to pomaga chronić komputer przed niebezpiecznymi wirusami z internetu.

 

Jesteś zainteresowany? Masz pytania?

 

Zadzwoń! 62 597 70 83, 502 531 940

 

Zobacz szczegóły promocji – budynki jednorodzinne

Zobacz szczegóły promocji – budynki wielorodzinne

Skontaktuj się z nami
62 597 70 83

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com