biuro@zapnet.pl

tel.: 62 597 70 83
tel. kom.: 502 531 940

aktualności

05-12-2018

300 Mb/s Zapnetu hitem sprzedaży

Światłowodowe łącze internetowe o prędkości przesyłu danych 300 Mb/s cieszy się największą popularnością wśród klientów Zapnetu. Aby jeszcze więcej klientów mogło skorzystać z tego nowoczesnego łącza, firma obniżyła cenę usługi.

 

Zamiast 69,99 złotych za łącze 300 Mb/s nowi klienci Zapnetu zapłacą teraz 59,99 złotych, do tego poniosą jednorazowe koszty w promocji: 1 zł za instalację oraz 150 zł za aktywację routera wifi. Z atrakcyjnej obniżonej ceny mogą skorzystać nowi klienci z Milicza, Krotoszyna i Ostrowa Wielkopolskiego, którzy zamieszkują przy ulicach, gdzie dostępne są dostępowe usługi światłowodowe firmy Zapnet.

 

Obniżka obowiązuje od początku grudnia br. aż do końca lutego 2019 r., ale klienci podpisujący w tym czasie umowę na 300 Mb/s mają zagwarantowaną okazyjną cenę 59,99 zł przez cały czas trwania umowy.

 

Internet o prędkości 300 Mb/s umożliwia wszechstronne korzystanie z internetowych usług, które wymagają wydajnych łącz: telewizji cyfrowej, gier on-line, stron z muzyką i clipami, rozmów i transmisji wideo z przyjaciółmi i bliskimi przez komunikatory internetowe, przesyłanie i pobieranie dużych i bardzo dużych plików. 300 Zapnetu z pewnością ucieszy fanów Netlixa czy miłośników tegorocznych hitowych gier Dragon Ball FighterZ czy Warhammer: Vermintide 2, w które można grać w trybie online przez internet.

 

Jeśli zastanawiasz się, czy jesteś w zasięgu promocyjnej oferty Zapnetu, skontaktuj się z naszym biurem obsługi pod numerem telefonu 62 597 70 83, telefonu komórkowego: 502 531 940 lub e-mailowo: biuro@zapnet.pl albo poprzez formularz w zakładce Kontakt.

30-07-2018

Inwestycyjne lato Zapnetu

Budowa szybkiej sieci światłowodowej Zapnetu w powiecie krotoszyńskim w ramach projektu unijnego powoli zbliża się do końca. Na koniec września planowane jest zakończenie inwestycji i rozpoczęcie podłączania beneficjentów do internetu.

 

Realizowana od ubiegłego roku inwestycja światłowodowa z dofinansowaniem ze środków unijnych obejmuje 1,5 tys. gospodarstw domowych oraz instytucji (szkoły, urzędy itp.) w Krotoszynie oraz w 18 miejscowościach powiatu. Przewidzianą na trzy etapy inwestycję zaplanowano w miejscach, gdzie dostęp do internetu był do tej pory bardzo utrudniony ze względu na duże rozproszenie potencjalnych odbiorców. W styczniu br. zakończono pierwszą fazę inwestycji, która objęła południową część Krotoszyna oraz miejscowość Perzyce. Prace w drugim etapie prowadzono w Konarzewie, Szczerkowie, Osuszu i Lutogniewie, a także na kolejnych krotoszyńskich ulicach.

 

Pomimo sezonu wakacyjnego Zapnet prowadzi obecnie prace w trzeciej fazie projektu, której celem jest podłączenie do superszybkiej sieci internetowej kilkunastu wsi, takich jak Durzyn, Duszna Górka, Gorzupia, Orpiszew, Biadki, Paprotki, Świnków, Pustkowie Jędrzejowskie, Rudy, Janów, Roszki, Ugrzele oraz Witki. Mieszkańców tych miejscowości zapraszamy do kontaktu z konsultantami firmy Zapnet.

 

Projekt unijny to nie jedyna finalizowana inwestycja Zapnetu w obecnym czasie. Intensywne prace nad rozbudową sieci internetowej trwają również w Miliczu przy ul. Dojazdowej, Słonecznej, Miodowej, Nektarowej, Sycowskiej, Spółdzielczej, Kamiennej, Poziomkowej, Poprzecznej, Krzywej, Odrodzenia, Rzemieślniczej oraz na wszystkich ulicach we Wszewilkach. Budowa instalacji zostanie sfinalizowana do końca wakacji. Ekipy techniczne Zapnetu pracują również w Odolanowie (ulice: Zacisze, Chwaliszewska, Raszkowska, Osiedlowa) i w Hucie – tu sieć obejmie całą miejscowość (termin oddania tej inwestycji to IV kwartał br.).

 

Wszystkie osoby mieszkające na terenach objętych unijną inwestycją oraz w pozostałych miejscach, gdzie toczą się prace instalacyjne, zachęcamy do kontaktu z naszym biurem sprzedaży:

 

30-04-2018

Klientom naszej firmy życzymy słonecznej pogody i wspaniałego wypoczynku podczas tegorocznej majówki.

post_majowka

Strona 1 z 1712345...10...Ostatnia »

Skontaktuj się z nami
62 597 70 83