biuro@zapnet.pl

tel.: 62 597 70 83
tel. kom.: 502 531 940

Inwestycyjne lato Zapnetu

Budowa szybkiej sieci światłowodowej Zapnetu w powiecie krotoszyńskim w ramach projektu unijnego powoli zbliża się do końca. Na koniec września planowane jest zakończenie inwestycji i rozpoczęcie podłączania beneficjentów do internetu.

 

Realizowana od ubiegłego roku inwestycja światłowodowa z dofinansowaniem ze środków unijnych obejmuje 1,5 tys. gospodarstw domowych oraz instytucji (szkoły, urzędy itp.) w Krotoszynie oraz w 18 miejscowościach powiatu. Przewidzianą na trzy etapy inwestycję zaplanowano w miejscach, gdzie dostęp do internetu był do tej pory bardzo utrudniony ze względu na duże rozproszenie potencjalnych odbiorców. W styczniu br. zakończono pierwszą fazę inwestycji, która objęła południową część Krotoszyna oraz miejscowość Perzyce. Prace w drugim etapie prowadzono w Konarzewie, Szczerkowie, Osuszu i Lutogniewie, a także na kolejnych krotoszyńskich ulicach.

 

Pomimo sezonu wakacyjnego Zapnet prowadzi obecnie prace w trzeciej fazie projektu, której celem jest podłączenie do superszybkiej sieci internetowej kilkunastu wsi, takich jak Durzyn, Duszna Górka, Gorzupia, Orpiszew, Biadki, Paprotki, Świnków, Pustkowie Jędrzejowskie, Rudy, Janów, Roszki, Ugrzele oraz Witki. Mieszkańców tych miejscowości zapraszamy do kontaktu z konsultantami firmy Zapnet.

 

Projekt unijny to nie jedyna finalizowana inwestycja Zapnetu w obecnym czasie. Intensywne prace nad rozbudową sieci internetowej trwają również w Miliczu przy ul. Dojazdowej, Słonecznej, Miodowej, Nektarowej, Sycowskiej, Spółdzielczej, Kamiennej, Poziomkowej, Poprzecznej, Krzywej, Odrodzenia, Rzemieślniczej oraz na wszystkich ulicach we Wszewilkach. Budowa instalacji zostanie sfinalizowana do końca wakacji. Ekipy techniczne Zapnetu pracują również w Odolanowie (ulice: Zacisze, Chwaliszewska, Raszkowska, Osiedlowa) i w Hucie – tu sieć obejmie całą miejscowość (termin oddania tej inwestycji to IV kwartał br.).

 

Wszystkie osoby mieszkające na terenach objętych unijną inwestycją oraz w pozostałych miejscach, gdzie toczą się prace instalacyjne, zachęcamy do kontaktu z naszym biurem sprzedaży:

 

Skontaktuj się z nami
62 597 70 83