biuro@zapnet.pl

tel.: 62 597 70 83

Mieszkańcy Huty mają dostęp do superszybkiego internetu

Firma Zapnet ukończyła budowę sieci światłowodowej w Hucie. Pierwszym klientem została miejscowa szkoła, której uczniowie mogą już korzystać z nowoczesnego internetu. Podłączenia kolejnych klientów są w trakcie.

 

Budowa sieci w Hucie ruszyła 25 marca, a prace ziemne zbiegły się w czasie z akcją informacyjną, w trakcie której przedstawiciele firmy Zapnet spotykali się z mieszkańcami wsi i udzielali im informacji na temat możliwości powstającej sieci.

 

Technologia GPON (FTTH) – „światłowód do każdego domu”, którą zastosowano w Hucie, należy do najnowocześniejszych obecnie na rynku. Ponieważ została zbudowana w oparciu o superszybki światłowód, umożliwia dostęp do usług internetowych wymagających dobrej przepustowości łącza.

 

Dlatego abonenci podłączeni do takiej sieci mogą oglądać filmy online w najwyższej jakości (HD i 4K), grać bez przeszkód online w gry w trybie multiplayer, a także słuchać muzyki czy prowadzić wideorozmow przy pomocy komunikatorów.

 

Mieszkańców Huty zainteresowanych dostępem do superszybkiego internetu prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi pod numerem telefonu 62 597 70 83, telefonu komórkowego: 502 531 940 lub e-mailowo: biuro@zapnet.pl albo poprzez formularz w zakładce Kontakt.

 

Mapka: Google Maps

Skontaktuj się z nami
62 597 70 83

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com