biuro@zapnet.pl

tel.: 62 597 70 83

Zapnet buduje światłowód w Hucie

Blisko sto punktów adresowych obejmie nowa sieć w miejscowości Huta, której budowę firma Zapnet rozpoczęła 25 marca.

 

Rozpoczęcie inwestycji zaplanowano równolegle z akcją informacyjną – przedstawiciele firmy Zapnet spotykają się z mieszkańcami wsi i udzielają im informacji na temat sieci, która już wkrótce powstanie w tej miejscowości. Będzie ona zbudowana w technologii GPON (FTTH) – „światłowód do każdego domu”. Rozwiązanie to wyróżnia się dużą prędkością przesyłu danych oraz wysoką niezawodnością.

 

Abonenci podłączeni do takiej sieci mogą nie tylko wygodnie przeglądać serwisy społecznościowe, sklepy internetowe i strony www, ale przede wszystkim oglądać filmy online w najwyższej jakości (HD i 4K), grać bez przeszkód online w gry w trybie multiplayer, a także słuchać muzyki czy prowadzić wideorozmow przy pomocy komunikatorów.

 

Mieszkańców Huty zainteresowanych dostępem do superszybkiego internetu prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi pod numerem telefonu 62 597 70 83, telefonu komórkowego: 502 531 940 lub e-mailowo: biuro@zapnet.pl albo poprzez formularz w zakładce Kontakt.

 

Odpowiedzi na pytania udzielą też na miejscu konsultanci Zapnetu, którzy jeszcze przez kilka tygodni będą odwiedzali Hutę. Orientacyjny zasięg sieci Zapnetu ilustruje poniższa mapka:

 

Skontaktuj się z nami
62 597 70 83

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com