biuro@zapnet.pl

tel.: 62 597 70 83
tel. kom.: 502 531 940

O firmie

Zapnet jest spółką informatyczną świadczącą specjalistyczne usługi szerokopasmowego dostępu do internetu na podstawie zezwolenia nr 7991 wydanego przez Urząd Regulacji Telekomunikacji i Poczty oraz pierwszej w regionie licencji na użytkowanie radiowej częstotliwości 3,5 GHz.

 

Firma od 2004 r. buduje regionalną sieć internetu, z powodzeniem obsługując użytkowników prywatnych, instytucjonalnych oraz przedsiębiorstwa w ponad 100 miejscowościach na terenie 5 powiatów Wielkopolski i Dolnego Śląska, umożliwiając komunikację w każdym, nawet najmniejszym zakątku regionu.

 

Zapnet specjalizuje się w budowie sieci światłowodowych, jest także ekspertem  dziedzinie radiowego dostępu do internetu, który zbudował w regionie największą sieć radiową. Podstawową ofertą dostępową jest jednak świadczenie usług stacjonarnego dostępu do internetu o prędkości do użytkownika od 25 Mb/s do 1 Gb/s.  Obecnie firma stawia na rozwój sieci optycznych w nowoczesnej technologii GPON ze względu na wysoką wydajność i możliwość zagwarantowania klientom gigabajtowych prędkości.

 

W dziedzinie sieci radiowych Zapnet  oferuje usługi w technologii WiFi AirMax, WiMAX. Umożliwiają one transfer sygnału w rzeczywistych deklarowanych prędkościach od 8 Mb/s do 30 Mb/s, co potwierdza dotrzymywany przez firmę standard jakości Quality of Service.

 

Swoim klientom Zapnet proponuje również szereg specjalistycznych usług dla domu i firmy, wśród nich m.in. cyfrową telefonię już od 10 złotych w miesiącu, telewizję cyfrową, kompleksową, informatyczną obsługę przedsiębiorstw, usługi budowania sieci i zarządzania nimi, tworzenie publicznych hot spotów, systemów alarmowych i monitoringu, rozwiązania typu „inteligentna firma” oraz „inteligentny dom” i inne.

 

Zapnet jest członkiem Krajowej Izby Komunikacji Elektronicznej (KIKE), największej polskiej organizacji zrzeszającej dostawców internetu. Dzięki temu firma bezpośrednio uczestniczy w rozwoju branży i rynku telekomunikacyjnego w naszym kraju.

 

Zdobyte doświadczenie i wiedzę z zakresu technologii telekomunikacyjnych spółka Zapnet przekłada na pozostałe pola działalności, wzbogacając ofertę dla klientów o innowacyjne produkty i promocje.

opinie klientów

Meble Wajnert Sp. z o.o. |

Na szczególne wyróżnienie zasługują specjalistyczna wiedza i fachowość konsultantów firmy, a także ich gotowość do pomocy oraz szybkość na zapytania ze strony klienta.

Technologie i rozwiązania telekomunikacyjne, a także elastyczne podejście do klienta oraz gotowość na jego potrzeby zasługują na szacunek i pochwałę. Skłaniają również do polecenia tego dostawcy internetu wszystkim przedsiębiorstwom, które stawiają na nowoczesne rozwiązania.

Woseba Sp. z o.o. |

Spośród innych dostawców internetu Zapnet wyróżnia elastyczne podejście do klienta oraz otwartość na jego potrzeby. Nowoczesność rozwiązań stosowanych przez tego doświadczonego providera, niezawodność urządzeń dostępowych, a także najwyższa jakość obsługi w pełni odpowiadają wysokim wymaganiom naszej spółki.

Kontakt z firmą jest bardzo dobry, a na szczególnie pozytywne podkreślenie zasługuje specjalistyczna wiedza i fachowość konsultantów firmy, gotowość do pomocy oraz szybkość reagowania na zapytania z naszej strony.

Deftrans Sp.j. |

Zapnet dowodzi, że jest partnerem solidnym i godnym zaufania. Firma oferuje rozwiązania dedykowane każdemu klientowi z osobna, dzięki czemu usługa odpowiada dokładnie jego potrzebom. Polecamy współpracę z firmą Zapnet każdemu przedsiębiorstwu, któremu zależy na obecności biznesowej w internecie z wykorzystaniem szybkich i niezawodnych łącz, bezpiecznych narzędzi oraz trafnych rozwiązań informatycznych.

Urząd Miejski w Miliczu |

Od początku współpracy firma Zapnet dała się poznać jako partner pewny, solidny i otwarty na sugestie. Firma opiera się na ofertach ściśle dostosowanych do potrzeb klienta. Technologie i narzędzia stosowane przez Zapnet zapewniają wysoki stopień niezawodności sieci. Łącze, z którego korzystają nasi pracownicy, jest szybkie i bezpieczne. Dzięki tym cechom usług firmy Odolanowa jesteśmy pewnie, że korzystamy z innowacyjnych rozwiązań w korzystnej cenie.

Skontaktuj się z nami
62 597 70 83