biuro@zapnet.pl

tel.: 62 597 70 83

Promocje

 

Atrakcyjne rabaty na usługę internetu światłowodowego o prędkości aż 300 Mb/s przygotowała dla klientów firma Zapnet na czas ogólnopolskiej kwarantanny. Wszystko po to, aby ułatwić trudny czas koniecznej izolacji w domach.

 

Czas obowiązkowej izolacji i ograniczenia swobody poruszania się, zarządzone w związku z trudną sytuacja epidemiczną, zatrzymały większość z nas w domach. Lock down to duże wyzwanie, z którym musimy się zmierzyć. Obecna sytuacja to jednak nie tylko zakazy i obostrzenia, ale również dużo wolnego czasu, który możemy poświęcić bliskim albo na hobby lub drobne przyjemności: czytanie książek, rozmowy rzez internet, oglądanie seriali na platformie Netflix czy ulubione gry.

 

Aby ułatwić spędzanie tego trudnego czasu, firma Zapnet przygotowała dla nowych lub obecnych klientów szczególną promocję #zostańwdomu. Promocja ta potrwa do końca czerwca, w tym czasie każdy, kto zdecyduje się na podłączenie internetu światłowodowego o prędkości 300 Mb/s, otrzyma trzymiesięczny rabat w wysokości aż 176,97 zł!, a za usługę zapłaci w tym czasie jedynie 1 złoty miesięcznie. Kolejny atrakcyjny rabat w kwocie 60 złotych obejmuje również instalację usługi światłowodowej – w efekcie abonent za instalacje zapłaci tylko jedną złotówkę!

 

Osoby zainteresowane promocją #zostańwdomu prosimy o kontakt z BOK pod nr tel. 62 597 70 83, mailowo na biuro@zapnet.pl lub za pomocą asystenta online na naszej stronie www.zapnet.pl.

 

Regulamin Promocji „Zostań w domu”

 

Skontaktuj się z nami
62 597 70 83

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com