biuro@zapnet.pl

tel.: 62 597 70 83

Usługi dla firm

Informatyczna obsługa firm

 

Oferujemy wsparcie dla przedsiębiorstw w zakresie kompleksowej obsługi informatycznej sprzętu, oprogramowania i procesów w firmie.

 

Utrzymujemy i rozwijamy strukturę IT:

  • serwery,
  • routery,
  • sieci LAN, WAN, WLAN,
  • centrale głosowe,
  • drukarki, kserokopiarki i inne urządzenia.

 

W zakresie obsług informatycznej oferujemy naszym klientom utrzymanie serwerów bazodanowych. Wykonujemy systematyczne kopie danych, czuwamy nad polityką bezpieczeństwa, utrzymujemy aktualne bazy antywirusowe. Zarządzamy także kontami użytkowników, umożliwiamy także lokalną i zdalną kontrolę dostępu do serwera i baz danych. Aktualizujemy oprogramowanie w firmie.

 

Zajmujemy się bieżącą konserwacją sprzętu, a także – w razie, gdy zajdzie taka konieczność, dokonujemy niezbędnych napraw. Służymy konsultacjami w zakresie nowych rozwiązań technicznych, które można stosować na użytkowanym sprzęcie lub w systemie.

 

Monitoring

 

Jesteśmy specjalistami w zakresie bezpieczeństwa. Oferujemy standardowe możliwości systemu monitoringu, które podnoszą bezpieczeństwo ludzi, urządzeń, zabudowań i terenu przedsiębiorstwa.

 

Na monitoring składają się m.in.:

 

  • cyfrowa rejestracja obrazu nawet w trudnych warunkach oświetleniowych,
  • rejestracja w trybie ciągłym lub z detektorem ruchu,
  • możliwość zliczania obiektów (np. przejeżdżających samochodów),
  • wykrywanie pozostawionych przedmiotów (np. walizka, torba, pakunek),
  • współpraca z systemami alarmowymi.

 

ERP

 

Współczesne przedsiębiorstwo wymaga sprawnego i precyzyjnego administrowania. Naszym klientom oferujemy systemy informatyczne, które usprawniają procesy produkcji i optymalizują wykorzystanie zasobów firmy oraz zachodzących w niej procesów.

 

Projektowane przez nas systemy są dostosowane każdorazowo do wielkości firmy, jak również do potrzeb klienta. Jest to zatem dedykowane, autorskie oprogramowanie, które może obejmować kilka lub wiele szczebli zarządzania.

W naszym port folio posiadamy udane wdrożenia takich systemów oraz grupę zadowolonych klientów.

 

Internet dla firm

 

Oferujemy usługi symetrycznego dostępu do sieci charakteryzujące się doskonałymi parametrami technicznymi, wysoką niezawodnością i jakością.

 

Proponujemy różne przepustowości:  10 Mb/s, 100 Mb/s, 1 Gb/s – dostosowane do potrzeb klienta i sposobu wykorzystywania internetu w firmie.

 

Naszym klientom zapewniamy również atrakcyjne cenowo i niezawodne usługi stacjonarnej telefonii cyfrowej opartej na łączach internetowych, co pozwala optymalizować koszty w przedsiębiorstwie.

 

Inteligentna firma i inteligentny dom

 

System inteligentnego budynku – domu mieszkalnego lub siedziby firmy – jest kompleksowym rozwiązaniem, którego celem jest oszczędność wynikająca z minimalizacji kosztów zużycia mediów (woda, prąd), jak również bezpieczeństwo.

 

System ten umożliwia sterowanie oświetleniem, wspomaga również sprawne zarządzanie zużyciem energii elektrycznej, zarządzanie ciepłem (ogrzewanie, klimatyzacja) oraz wodą. Inteligentny budynek to również system bezpieczeństwa (przeciwpożarowego, antywłamaniowego, dostępu niepożądanych osób itd.).

 

Moduł zapewniający optymalizację zużycia mediów wspomaga sprawne zarządzanie zużyciem energii elektrycznej, zarządzanie ciepłem – warunkami klimatycznymi (ogrzewanie, klimatyzacja) oraz wodą (odcięcie wody w zbiorników, gdzie zlokalizowany jest wyciek, lub które nie powinny w danej chwili pracować – np. w pustej łazience czy toalecie).

 

System zaprogramowany według naszej technologii odpowiada na konkretne potrzeby użytkowników. Umożliwia on raportowanie oraz kontrolę nad parametrami zużycia wody, energii cieplnej i elektrycznej. Na podstawie tych informacji możliwe jest np. wykonanie raportu o stanie poboru prądu dla wybranego okresu, co jest istotne przy wykonywaniu audytów efektywności energetycznej.

 

Z kolei ważną cechą systemu bezpieczeństwa jest równoległa praca modułu bezpieczeństwa przeciwpożarowego z systemem kontroli stref dostępu (z centralkami alarmowymi i czujkami ruchu, otwarcia drzwi). Dodatkowo posiada możliwość zaprogramowania działań w przypadku wykrycia danego rodzaju zagrożenia, np. w przypadku zalania następuje odcięcie dopływu wody, w przypadku pożaru – system wyłącza dopływ energii elektrycznej, uruchamia oddymianie i automatycznie wzywa służby ratunkowe.

 

Wszystkie proponowane przez nas rozwiązania inteligentnej firmy czy domu budujemy w oparciu o nowoczesne rozwiązania bezprzewodowe FIBARO.

 

Alarmy

 

Naszym klientom proponujemy dedykowane rozwiązania alarmowe zabezpieczające teren przedsiębiorstwa przed niepożądanym wtargnięciem i kradzieżami.

 

Usługa każdorazowo jest projektowana z uwzględnieniem potrzeb klientów, rozmiarów monitorowanego terenu, ilości punktów w firmie objętych szczególną ochroną itp.

 

System alarmowy Zapnetu może być zintegrowany z monitoringiem wizyjnym.

 

Hotspoty dla firm i instytucji

 

Naszym partnerom oferujemy możliwość instalacji hot spotów, które zapewniają bezprzewodowy dostępu do internetu dla klientów firm czy instytucji, m.in. w urzędach, placówkach bankowych, w restauracjach, hotelach czy biurach.

 

Przy realizacji usługi bezprzewodowego, publicznego dostępu do internetu bazujemy na zaawansowanych i sprawdzonych przez nas rozwiązaniach.

 

Funkcjonują one z powodzeniem u naszych klientów. Sami również utrzymujemy dwa publiczne hotspoty – na Rynku w Odolanowie i w centrum Raszkowa.

Skontaktuj się z nami
62 597 70 83

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com